Haber

TEMSA çalışanları kamera önünde, Adana Demirspor yanında

Adana Demirspor’un resmi karayolu ulaşım sponsoru TEMSA, “TEMSA Yanında Adana Demirspor” reklam filmiyle mavi-lacivertlilerin temellerini attı. Teknik direktör Vincenzo Montella ve futbolcuların yanı sıra 150 TEMSA çalışanı da reklam sineması için kamera karşısına geçti.

Türk sporunun en büyük destekçilerinden TEMSA, Adana Demirspor ile uzun yıllara dayanan işbirliğini özel bir reklam filmiyle kutladı. TEMSA’nın sosyal medya hesaplarından dün oynanan Adana Demirspor – İstanbulspor maçıyla eş zamanlı olarak “TEMSA Adana Demirspor’la” reklam filmi yayınlandı.

Resmi karayolu ulaşım sponsoru olarak TEMSA’nın mavi lacivertli kulübe verdiği desteğin altı çizilirken, Teknik Müdür Vincenzo Montella, Adana Demirsporlu futbolcular Gökhan İnler, Ertaç Özbir, Samet Akaydın, Jonas Svensson, Younes Belhanda, Samuel Nongoh , Fredrik Gulbrandsen ve Birkir. Bjarnason da görev aldı.

1968 yılında Adana’da kurulan ve Adana’daki üretim tesisinden dünyanın 70’e yakın ülkesine 15 bine yakın aracı ihraç eden TEMSA, Adana Demirspor taraftarı çalışanlarını da projeye dahil etti. Gönüllülük esasına dayalı olarak yapılan başvurular sonucunda;
150 TEMSA çalışanı, şirketin Adana tesisi ve stadyumunda gerçekleştirilen çekimlere katılarak çalışanlarına olan sevgilerini ölümsüzleştirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu